HAKKIMIZDA

21 Ekim 2013 tarihinde faaliyete başlamış olan Burma Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, uyuşmazlıkların çözümünde en az maliyetle, en hızlı sonuca ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Büromuz başta Aile, İş, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Vergi, İdare, Gayrimenkul, Ceza ve İcra Hukuku olmak üzere hemen tüm hukuki uyuşmazlıkların çözümü, şirket danışmanlığı başta olmak üzere her türlü hukuki danışmanlık, dava ve icra dosyası takibi, sözleşme hazırlanması, noterler de dahil kamu kuruluşlarındaki işlemlerin yapılması ve takibi alanında faaliyet göstermektedir.

 

Daha verimli hukuki destek verebilmek amacıyla avukat kadromuz meslek içi seminerleri düzenli olarak takip etmektedir.

 

Büromuzda Windows ve Mac tabanlı ofis programları yanında Kazancı ve Sinerji mevzuat ve içtihat programları kullanılmaktadır.

 MİSYONUMUZ

BURMA AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK BÜROSU, müvekkillerine ve danışanlarına güncel gelişmeler ışığında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmet verirken, müvekkilleri ve danışanlarının çıkarlarını göz önünde bulundurur. Çağın gereklerine ayak uydurur. Hızlı, doğru ve etkin bir hizmet sunmayı amaçlar.

 

Bu sebeple, Burma Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu’nun tüm partner ve çalışanları, sık sık meslek içi eğitim programlarına katılır, kişisel gelişimlerine ayrıca özen göstererek hızlı gelişen çağa ve gereklere ayak uydurur.

 

Burma Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla hukuk dışı teknik konularda da Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, işletme, Mali Müşavirlik Hizmetleri, mimarlık, mühendislik, yazılım ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmetleri almaktadır.